Aan de totstandkoming van deze digitale encyclopedie wordt nog gewerkt.
Tabaksfabrikanten: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" width = "45%" | |||
! Tabaksfabrikanten in Eindhoven | |||
|- | |||
|[[Henri van Abbe]] | |||
|- | |||
|[[Jean Brüning]] | |||
|- | |||
|[[H.F.C. Heijnen]] | |||
|- | |||
|[[J.W. Hoefnagels]] | |||
|- | |||
|[[P.A. Hoefnagels]] | |||
|- | |||
|[[Rémi Mignot]] | |||
|- | |||
|[[Piet van der Putt]] | |||
|- | |||
|[[H.A. Raijmakers]] | |||
|- | |||
|[[J.H.J. Timmermann]] | |||
|- |
Versie van 1 aug 2013 07:58
Tabaksfabrikanten in Eindhoven |
---|
Henri van Abbe |
Jean Brüning |
H.F.C. Heijnen |
J.W. Hoefnagels |
P.A. Hoefnagels |
Rémi Mignot |
Piet van der Putt |
H.A. Raijmakers |
J.H.J. Timmermann |